Underworld (7)

26. ledna 2009 v 18:42 | iWusZka |  Underworld
Hh xD Tenhle díl by se dal nazvat nějak jako 'Frankova vlasatá pomsta' :D:D:D:D No však uvidíte.....Konečně se někam dostáváme :)FRANK
Ne!Tak tohle neměl!Stejně v tom má prsty jenom ten zasraný Mikey!Ne...počkat...vždyť on má vlastně pravdu!!Gerard je upír...kdyby někdo zjistil,že jsem s ním něco měl,vyhodili by mě z klanu a v horším případě by mě zabili velice krutou smrtí...Jednou jsem viděl obřad,při kterém zabíjeli jednoho zrádce a můžu říci,že nic děsivějšího jsem nikdy v životě neviděl.Ale...ale já ho přece miluju!Je to upír a zabil mi matku,ale miluju ho sakra!A Mikey mi v tom nezabrání!

Dny ubíhaly mizerně.Nechtěl jsem jíst,ani spát,jenom jsem seděl a zíral do blba.Občas jsem si popovídal s Rayem,u kterého teď bydlím.Ale o Geem jsem mu nic neřekl,nikomu nemůžu věřit.Ani jemu ne....
jednou ráno mě Ray vytáhl do obchodu nakoupit...Musel jsem se usmívat,protože tohle je něco jako hra na schovávanou.Nemůžeme vědět,jestli prodavačka za pultem je vlkodlak nebo upír.Ale na sto procent víme,že člověk to není...Kdyby byla upír,mohli by jsme ji klidně zabít.Jenže jsme se přece dohodli,že nějaké zákeřné útočení vynecháme.To by jsme si pořád museli dávat pozor...na každém kroku.Proto to v tom máme určitý systém v podobě bitev.Jsem překvapený,že s tím upíři souhlasili....
"Fee,mohl by jsi vzít jednu tašku?" "Jasan"Ray mi podal do ruky až po okraj narvanou tašku a vyšli jsme ven z obchodu.Byly tam samé nepotřebné krámy......K čemu normální člověk...ehm..totiž vlkodlak takové věci potřebuje?No,vykašlal jsem se na obsah tašky a rozhlédl jsem se kolem.Najednou jsem na rohu protější ulice uviděl jeho...Geeho.Zas šel s tím svým nechutným bratrem a vypadali,že se docela slušně baví.Chtělo se mi plakat,když jsem ho viděl po tom,co se stalo,ale zvítězila ve mně touha pomstít se mu.Jak jsem zaregistroval,že si mě všimnul,pustil jsem na zem tašku,drsně chytil Raye za rukáv,přitáhl jsem si ho k sobě a začal vášnivě líbat.Ray byl asi vyjevený,ale pokračoval.Jsem mu vděčný,že mě v tom nenechal.Jak jsem se od něj odlepil,nechápavě se na mě podíval"Teď se na nic neptej a předstírej se mnou"zašeptal jsem a otočil hlavu na Gerarda,který se ale zrovna nedíval.Ray zakýval hlavou.Asi mu více méně došlo,o co tady jde.Vždycky to byl chytrej kluk.Znovu jsme se začali líbat.Zabloudil jsem pohledem na místo,odkud přicházeli oba Wayové....Gerard se najednou zastavil a zíral na nás s otevřenou hubou.Mikey si založil ruce v bok a vyčítavě sledoval Gerarda,protože mě tak pozoruje.Raye jsem k sobě přitiskl ještě víc...Nenápadně jsem po Geem pokukoval.Vypadal velice ublíženě a zklamaně...Dokonce bych řekl,že mu po tváři stékala slza.Odtrhl jsem se od Raye a vzal zpět do ruky tašku.Druhou rukou jsem chytl Raye kolem pasu.Přiblble se usmíval....hmm,doufám že si nemyslí,že je v tom něco víc...I když on na kluky není,ale kdo ví...Co si budeme nalhávat,přece všichni víme,že mě se velice těžko odolává.O tom by myslím mohli vyprávět oba bratřičci....i ten debílek Mikey.
Gee se vzpamatoval a znovu se rozešel.Mikey mu kráčel za prdelí jak nějakej pes a taky se tak na mě podíval"Ahoj Franku..."řekl Gee smutně"Ahoj"pozdravil jsem já naopak vesele z toho,jak jsem mu ublížil...."Jdeme lásko?"řekl Ray a vlepil mi pusu na tvář.Kývl jsem hlavou.Ještě jsem na Geeho našpulil rty a hned potom vyplázl jazyk.Hrdě jsem se přitiskl k Rayovi a bez otáčení jsme zašli za roh.Tam jsme se oba šíleně rozchechtali"Kdo to byl prosím tě?A můžeš mi to vysvětlit?Lecos jsem už sice pochopil,ale chci vědět víc!"povídal Ray v křečích"No víš....Můj bývalý....No...vlastně jsme spolu ani nechodili,heh.Ale ublížil mi" "Jo.vypadal nějak zrádně.....A ten co šel za ním v těch brejlích vypadal jak vyplašené štěně" "Já bych spíš řek jako zákeřný buldok"Opět ohromná vlna smíchu.Ray se tak chechtal,že mu spadla taška,sletěl na zem a válel se smíchy na chodníku.Blázen."Ehm Rayi,doufám že si nemyslíš,že..." "Že v tom bylo něco víc?Jasně že ne...Ale pěkně jsme jim to natřeli co?"povídal a pomalu vztával ze země"To jo!Dík moc,že jsi mě v tom nenechal" "Pro kámoše všecko né,vole"Celou cestu domů jsme se smáli jak pominutí.Nemohl jsem vymazat z paměti ten Gerardův pohled....bože,miluju pomstu!
Večer jsem ještě chvíli přemýšlel,ale k ničemu jsem nedošel...Usínalo se mi ten večer docela dobře.Ovšem ráno jsem otevřel oči a trhlo ve mně.Dneska má bejt další bitva!

Gee(jíček xD)

Když jsem se ujistil, že se Frankovi nic nestalo, šel jsem zpátky za Mikeym. Tázavě se na mě podíval. "Už je pryč." řekl jsem mu s úsměvem. Zářivě se na mě usmál a políbil mě. Ah... udělal jsem dobře že jsem to s Frankem skončil. Určitě si najde nějakého pěkného vlkodlaka a budou spolu žít šťastně až dosmrti.. U té myšlenky mě bodlo u srdce.... Proč?
Dny ubíhaly báječně. Pořád jsem byl spolu s Mikeym. Ale pořád sem musel myslet na Franka. Kurva! Já ho nechci v mý hlavě! Znepokojovalo mě to. Proč na něj myslím? Proč? Hnusný slovo. Proč. Zatřepal jsem hlavou a začal jsem poslouchat nějaký vyprávění Mikeyho......"Mikey?" přerušil jsem ho. "Ano lásko?" u slova lásko mi poskočilo srdce. "Nechceš se někam projít zlato?" "Jasně!" řekl nadšeně. Usmál jsem se a šel jsem si oblíct bundu. Nakonec jsem zvolil černou s hlavou vlka. Miluju vlky. Obul jsem si černý botasky. Musel jsem na Mikeyho počkat protože on se musel převlíknout z pyžama. Dneska vstával dost pozdě. Ikdyž - po včerejšku se mu nedivím. Za chvíli přidusal. A musím říct, že mu to mimořádně nádherně slušelo! Měl černý obtá¨hlý rifle a černou mikinu s červeným nápisem "Kill". "Sluší ti to." řekl jsem. Lechce se začervenal. "Díky." Obul si tenisky. "Jdem?" vesele jsem se na něj podíval. Kývl hlavou. Vyšli jsme spolu do slunného odpoledne.
Procházeli jsme se po městě. Semtam jsme koupili nějaký krámy, něco co jsme uviděli a zalíbilo se nám to. Zpozoroval jsem nějaký velký plakát. Podíval jsem se na to. "Jé brácha čum!" (slušný vychování nadevše, žejo Gee? xD) "Copak?" Zeptal se se smíchem Mikey. "Pozítří dávaj v kině mrtvou nevěstu! Že tam pujdem? Že jo že jo že jo? Udělal jsem oči alá malá žabička. "Ale Gee, vždyť už jsme to viděli stokrát!" "Prosíííííííííím!" Povzdechl si. "Tak jo." "Děkujúúú!" Skočil jsem mu kolem krku. Zavrtěl hlavou. "Někdy se fakt chováš jako malý dítě." "Ja vím." zašklebil jsem se na něj. A rozhodli jsme že pudem domů, páč Mikeymu byla zima. Blbec. Neměl chodil jenom v mikině.
Šli jsme po cestě zpátky. Najednou se otočím... a.... a vidim Franka jak se cumlá s nějakým afromenem! Zastavil jsem se v půlce kroku a čuměl jsem na ně jak tele na nový vrata. C-c-cože? Jak si mohl najít někoho tak rychle? To mu ani nechybím? A já ho měl rád... po tváři mi stekla slza. Kurva! Kvůli němu nebudu brečet jak malej harant! Nakázel jsem si a tak jsem rychle bulit přestal. Konečně se od toho hipísáka odtrhl. Zoufale jsem se podíval na mikeyho a on mě chytnul za ruku. "Ahoj Franku....." pozdravil jsem. Ani nevim proč "Ahoj." řekl vesele. Hm... vidím že mu nechybím. "Jdeme lásko? Řekl ten druhej. No řeknu vám jeho hlas - vichřice podoba. (sakra co ja mám furt s tou polednicí?) kývl. Otočil se na mě. S nadějí jsem se na něj podíval. Ale on jenom našpulil rty a vyplázil jazyk. Pak se nalepil na toho druhýho jak moucha na mucholapku a odkráčeli. "Co to bylo?" zeptal se Mikes. "Nevim. Nechápu jak může něco takovýho hnusnýho jako je ten vlasáč existovat." "Nemyslim jeho myslim tebe! Jak si koukal na Franka!" "Eh.. no, to neřeš... vzpomínky a tak." vykoktal jsem. Tvářil se nedůvěřive ale nakonec řekl tak jo a konečně jsme šli domů. Doma jsem hned padl do postele. Ale nespal jsem. Plakal jsem. Proléval jsem slzy kvůli Frankovi. Já... já ho asi .. miluju. No to ti došlo brzo Gerarde! Řekl jsem si naštvaně. Pak jsem konečně usnul.
Ráno jsem se vzbudil pozdě. Vono už ani nebylo ráno... bylo poledne. Všichni se oblíkali a někam spěchali. "Nazdar nazdar! Co se děje?" zeptal jsem se. "Co se děje? Válka je! To se děje!" zavrčel Mikey. Válka jo.. super! Natrhnu tomu sráči se lvím hárem hubu! Začal jsem se těšit.
Úderem druhé hodiny jsme se celá rodina přenesla na odlehlou louku v úplný prdeli světa (hm.. takže u nás na dvoře xD) vlokodlaci už tam stáli. Zařval jsem a začal jsem hledat toho hnusnýho zrádce. Už jsem ho zahlídl. Rozběhnul jsem se za ním. V tom mi padl zrak na brášku. Navztekaně držel Franka v rukou a zabodával do něj tesáky.. zkameněl jsem na místě. Ne! On mi nesmí umřít! Jakmile Mikey odhodil jeho tělo, vyrazil jsem tam a vzal ho do náruče.. doufám že nemocnice fungujou normálně... přemístil jsem se tam. Naštěstí normálně fungovali. Nechal jsem Franka tam, a přemístil jsem se zpátky na místo boje. Kdybych tam nebyl, Mikey by měl podezření..
Na válku jsem se nemohl soustředit. Pořád jsem myslel na Franka. Snad se z toho dostane chudák.. rozhodl jsem se. Pozítří se za ním stavím. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 °°Ivca°°...♥♥tvoje sbéčko♥♥ °°Ivca°°...♥♥tvoje sbéčko♥♥ | Web | 26. ledna 2009 v 18:53 | Reagovat

drsnej ae gud díl:DDlol

2 °°Ivca°°...♥♥tvoje sbéčko♥♥ °°Ivca°°...♥♥tvoje sbéčko♥♥ | Web | 26. ledna 2009 v 19:14 | Reagovat

mno skola byla byla...:D mno a inak tech lidi co nebylo ve skole bylo vít ...mno a co se tam dělo?? jako vzdycky bordel a nasrané ucitelky...:Dlol

3 °°Ivca°°...♥♥tvoje sbéčko♥♥ °°Ivca°°...♥♥tvoje sbéčko♥♥ | Web | 26. ledna 2009 v 19:31 | Reagovat

jn tk neak jako obvykle pred cejakem nejvetsí bordel :D

4 N!kUzSka...lowe♥sbéééčko N!kUzSka...lowe♥sbéééčko | Web | 26. ledna 2009 v 19:36 | Reagovat

jj díky tobě:-*

5 NaTTali ♥♥Sb♥♥ NaTTali ♥♥Sb♥♥ | Web | 26. ledna 2009 v 19:41 | Reagovat

heh....no jo kdo by odolal když ho líbá Frank? xD

no snad se z toho dostane...x)

6 fallen angel -SB- seš moje láska nejvěčí xD ( a Quinn, a Pete a Jared xD) fallen angel -SB- seš moje láska nejvěčí xD ( a Quinn, a Pete a Jared xD) | Web | 27. ledna 2009 v 8:08 | Reagovat

baf xDxDxD

7 ChemicalBarbie-i ♥ you ChemicalBarbie-i ♥ you | Web | 27. ledna 2009 v 17:06 | Reagovat

Chudáčik Frankie... Sa s toho musí dostať..

Ale to s tým afromenem ma dostalo..:DxD

8 MiSs_nIghtmarE-yoUr♥SB♥♥♥ I LuV♥U MiSs_nIghtmarE-yoUr♥SB♥♥♥ I LuV♥U | Web | 27. ledna 2009 v 17:52 | Reagovat

vlasatá pomsta :D:D a ja že čo to kua jeee??? btw predstava Franka a Rayíka ako sa spolu cucajú je fest úchylná xD a Gerardkovi to bolo ľúto... mno ae Frankieee... dúfam že sa mu nič nestane a že ten prídrbok Mikey mu nič nespraviiiiil

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama