O Evanescence

7. července 2008 v 14:32 | icewy:) |  Evanescence- news
Evanescence se mi líbí hlavně kvůli zpěvu Ammy Lee.Má supr hlas.
Skupinu společně založila Ammy Lee s kytaristou Benem Moodem ve svých raných teenagerských letech. "Byli jsme na takovém letním táboře a já jsem tam jednou zaslechl Ammy jak hraje na piáno Meat Loafovu písničku I´ll Do Anything For Love. Tak jsem se k ní se zájmem vydal a ona mi tu písničku hned i zazpívala. Úplně mě to dostalo a přemluvil jsem jí, abychom si spolu založili kapelu," vzpomíná Ben Mood. Od prvního dne to bylo naprosté souznění dvou muzikálních duší. "Máme naprosto stejnou hudební vizi, milujeme stejnou muziku," přesvědčuje Moody. "Takže když se dáme do komponování písniček, navzájem si naše nápady doplňujeme."
Evanescence o sobě poprvé dali vědět v Little Rocku na konci devadesátých let. Jak se ovšem dá očekávat, rocková kapela tohoto ražení to vzhledem k místním hudebním tradicím na americkém Středozápadě neměla nejjednodušší. "Mladí lidé tu většinou poslouchají death metal, starší lidé zase podstatně měkčí muziku," vysvětluje Lee."Vlastně si nevzpomenu ani na jednu zdejší kapelu, která by ve svém čele měla zpěvačku." zdroj:HudebniSkupiny.cz
Evanescence mají za sebou hodně alb,těmi známějšími jsou Fallen a The Open Door.
Diskografie:
1998-Evanescence
1999-Sound asleep
2000-Origin
2003-Not for your ears
2003-Going under
2003-Fallen
2004-Special 2004
2006-The open door
Jak vidíte,tak Evanescence na sobě dost makali,skoro každý rok vyšlo nové CD,tříletá pauza byla mezi alby Origin Not for your ears,ale v roce 2003 nám to bohatě vynahradili hned třemi alby,s kterých mělo největší ůspěch Fallen.Potom byla pauza v roce 2005,potom ale přišlo skvělé album The open door.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama