My chemical romance

7. července 2008 v 14:18 | iWusZka |  About
Protože miluju MCR,tak jsem se rozhodla vám o nich něco napsat.Skupina se skládá z pěti současných členů-frontman a zpěvák Gerard Way,kytarista Frank Iero,baskitarista a Gerardův bratr Mikey Way,bubeník Bob Bryar a kytarista Ray Toro.
Gerarda učila jeho babička.Naučila ho vystupovat,kreslit a zpívat.V kepelách začal hrát od 11 let.Později začal skládat texty a na pomoc si pozval svého kamaráda Matta Pelissiera,kterého potom vystřídal Bob Bryar.
Ray Toro v té době prakticky tři roky prakticky doopravdy nehrál na kytaru.Šel na zkoušku do jejich podkroví a byl naprosto unešený Gerardovým stylem hudby a psaním textů.Jeho hudba byla vážně temná, ostrá a přitom v sobě měla neurčité prvky popu. Mikey, Gerardův bratr začal hrát na baskytaru a brzy se k nim připojil Frank, aby zaujal místo druhého kytaristy.
Tak vznikla kapela My Chemical romance. V roce 2002 vydali první album s názvem "I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love", které obsahovalo 13 písní. Album "Three cheers for sweet revenge" vydali v roce 2004 a obsahuje hity I´m not Ok nebo Helena. Nejpozději v roce 2006 chtějí začít pracovat na novém, v pořadí už třetím albu. Třetí album The Black Parade vyšlo na podzim roku 2006. V tomto koncepčním albu se skupina vtělila do kapely The Black Parade a sám Gerard tvrdí , že se nechali inspirovat dnes již legendárním albem Night At The Opera od Queen. Tímto albem se vyšvihli do společnosti těch největších kapel a stali se hlavními představiteli celé subkultury emo.
zdroj:HudebníSkupiny.cz
Diskografie:
2002-I brought you my bullets,you brought me your love
2004-Three Cheers for sweet revenge
2006-The Black parade
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama